fbpx

O nás

Kdy se zrodil příběh Životní proměny?

Od mala jsem byl vedený ke sportu, ale k posilování jsem se dostal v úplných počátcích na střední škole, kdy jsme měli v rámci tělocviku i povinnou posilovnu.

A jak už to tak bývá, tak pod vidinou velkých svalů se mi dostávalo cvičení víc a víc pod kůži a nakonec se stalo celoživotní zálibou a životním stylem. Postupně jsem se přes potem a testosteronem nasycená fitka dostal až ke svému vlastnímu pohybovému studiu a i díky coronavirové “krizi” do světa online fitness.

michal pavlačka

 

A kdy nastal opravdový zlom? Řekl bych že v době, kdy jsem potkal svoji manželku, která v té době pracovala v dámském fitku na recepci.

I díky ní, nebo vlastně hlavně díky ní, jsem se začal více zajímat o funkční pohyb a další různé oblasti, až jsem zjistil, že fitness vůbec není jenom to, co nám podstrkují různé časopisy a články na všeobecně známých webech.

Začal jsme se vzdělávat v nejrůznějších oblastech výživy a pohybu, ať už to byly klasické směry nebo alternativní.

A jak předat všechny tyto informace a znalosti co nejvíce lidem? Ano, odpověď je na internetu.

Začali jsme spolu s mojí ženou vymýšlet a dávat všechny nápady dohromady, až jsme došli k několika programům, které naleznete na hlavní stránce.

Dali jsme si také za úkol dělat fitness trochu jinak, než velká většina. Nesoustředit se jen na hubnutí a velké svaly, ale také na rozvoj zdravého pohybu a psychické i duševní pohody.